VAŠE SOUKROMÁ
OÁZA NA BŘEHU LIPNA
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
ZDE MŮŽETE RELAXOVAT NAPLNO
JEDINEČNÉ PŘÍRODNÍ SCENÉRIE. NEZAMĚNITELNÁ ATMOSFÉRA PODTRŽENÁ KLIDEM VODNÍ HLADINY. PERFEKTNÍ PODMÍNKY PRO CELOROČNÍ SPORTOVNÍ
I KULTURNÍ VYŽITÍ.
Jen málokterá oblast v České republice v sobě spojuje všechny zmíněné přednosti. Právě s touto ambicí byl navržen dům Lakeside Apartments Lipno. Vzniká tak jako místo, v němž se budou moci setkávat stejně smýšlející lidé, kteří hledají rekreační bydlení s přesahem. Projekt je architektonicky uspořádán jako dva objekty, které propojí prosklené vstupní atrium. Fasády směřující k lipenskému jezeru budou výrazně prosklené, díky čemuž poskytnou bezprostřední kontakt s nedalekou vodní plochou.
Součástí společných prostor objektu bude kromě reprezentativní vstupní lobby s recepcí také prvotřídně vybavené wellness s nerezovým bazénem s fitness protiproudem, který se využívá při tréninku vrcholových sportovců, vířivkou a finskou saunou s výstupem na soukromou terasu. Na dům navíc naváže zahrada a několik dalších krytých teras s posezením, budoucí majitelé budou také moci využít privátní pláž se zázemím pro jachting, kiteboarding a další vodní sporty. V objektu bude možno uspořádat konference či různé pracovní a soukromé akce – pro tyto účely poslouží konferenční sál a zasedací místnosti.
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
NAVRŽENO
S OHLEDEM NA BEZSTAROSTNÝ ŽIVOT
DVĚ PODLAŽÍ S PODKROVÍM BUDOU VYHRAZENA PRO 22 APARTMÁNŮ A 1 ATELIÉR. NABÍDNOU PLOCHY OD 33 M2 DO 120 M2, VÍCE NEŽ POLOVINU Z NICH NAVÍC ROZŠÍŘÍ TERASA ČI LODŽIE. SVŮJ IDEÁLNÍ DRUHÝ DOMOV PRO RELAX I REKREACI NA LIPNĚ SI ZDE NAJDOU JAK JEDNOTLIVCI, TAK RODINY S DĚTMI. PRO CHVILKY ODPOČINKU VZNIKNE V PROSTORÁCH PROJEKTU TAKÉ MODERNÍ WELLNESS S BAZÉNEM S PROTIPROUDEM, VÍŘIVKOU A SAUNOVOU ZÓNOU, PŘÍJEMNÁ ZAHRADA, KRYTÉ TERASY S POSEZENÍM A SOUKROMÁ PLÁŽ SE ZÁZEMÍM PRO VODNÍ SPORTY.
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
SLOVO
ARCHITEKTA
„Práce na projektu Lakeside Apartments Lipno byla po všech stránkách výjimečná,
a to nejen proto, že se investor nespokojil s běžným pojetím apartmánového domu. Především došlo ke shodě v zásadní otázce orientace stavby tak, aby skutečně každý apartmán měl vlastní výhled na jezero. Požadavkem investora bylo vytvořit objekt, kde se snoubí výhody sdílených prostor za udržení soukromí a individuálních požadavků, odpovídajících rodinným domům. Obrovským přínosem pro volbu technicko-stavebního řešení je skutečnost, že investor je současně i budoucím správcem a sám bude v domě bydlet. Díky tomu nenastal takový tlak na finanční úspory, které by vedly k technickým a funkčním kompromisům. Při dílčích rozhodnutích byla vždy hlavním kritériem životnost stavby, minimalizace provozních nákladů a nekompromisní vzájemné odhlučnění jednotlivých apartmánů.”
[ ARCHITEKT PROJEKTU ]
ING. PETR MUŽÍK
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
SWIETELSKY
A NIERSBERGER
Velmi si vážíme toho, že se naše firma může podílet na realizaci zajímavé stavby, jakou apartmánový dům v Černé v Pošumaví bezpochyby je. Již v projektové přípravě dbal investor a projektant na detaily, které této stavbě dodávají na výjimečnosti. Věřím, že po dokončení budou všechny strany spokojené s výsledkem a pro naši firmu půjde o další důležitou referenční zakázku.”
[ PROKURISTA SPOLEČNOSTI SWIETELSKY ]
ING. PAVEL ROUHA
Hlavními dodavateli stavby jsou společnosti Swietelsky a Niersberger. Díky mnohaletým zkušenostem a respektu k tradici obě garantují hladký průběh výstavby od začátku do konce.
Společnost Homestyle na český trh již více než 16 let přináší prvotřídní nábytek renomovaných německých značek. V případě zájmu klientům zajistí kompletní vybavení apartmánu, od počátečního návrhu až po finální montáž.