SPOJENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO,
CO ČESKÁ KRAJINA NABÍZÍ

[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
RÁJ NEJEN
PRO JACHTAŘE
LAKESIDE APARTMENTS LIPNO JSOU SITUOVÁNY V OBCI ČERNÁ V POŠUMAVÍ, KTERÁ VYTVÁŘÍ PŘIROZENÝ STŘEDOBOD CELÉ OBLASTI OBKLOPUJÍCÍ LIPNO. DÍKY TOMU, ŽE LEŽÍ V CHKO ŠUMAVA A ZÁROVEŇ V BLÍZKOSTI HRANICE ŠUMAVSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU, NABÍZÍ MNOŽSTVÍ JEDINEČNÝCH SCENÉRIÍ A SPOUSTU MOŽNOSTÍ K TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU V PŘÍRODĚ.
Černá v Pošumaví se nachází v největší šířce vodní nádrže Lipno. Je tak dlouhodobě vyhledávanou destinací všech vyznavačů jachtingu, windsurfingu,
ale i andrenalinovějšího kiteboardingu. Ideální podmínky jsou zde i pro plavce,
ale také pro každého, kdo chce jen relaxovat na pláži.
+
Lipno je dlouhodobě vyhledávanou destinací jachtařů, windsurfařů, ale i všech, kdo si chtějí v létě užít bezstarostné chvíle na některé ze zdejších pláží či v okolní přírodě. Lokalita se navíc vyznačuje množstvím turistických tras, cyklostezek a historických památek, v zimě vybízí k bruslení na Lipně či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například rakouský Hochficht. Díky této pestrosti představují apartmány Lakeside Apartments Lipno skvělé místo pro trávení volných chvil v každé roční době.
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
LIPNO: KDE SE SETKÁVÁ VODA
S VĚTREM

CYKLISTIKA
+
PĚŠÍ TURISTIKA
KOUPÁNÍ
WELLNESS
A RELAXACE
PADDLEBOARDING
JACHTING, WINDSURFING
A KITEBOARDING

RYBAŘENÍ
LANOVÉ PARKY
GOLF
LEDNÍ BRUSLENÍ NA LIPNĚ
TRASY
PRO BĚŽKAŘE
A SKIAREÁLY
Rozsáhlá vodní plocha lipenské přehrady v kombinaci s vhodnými povětrnostními podmínkami skýtá bezpočet možností pro všechny, kdo milují, když se spojí živel vody s větrem. V České republice jsou taková místa velice vzácná, právě proto je obec Černá v Pošumaví, kde vzniká projekt Lakeside Apartments Lipno, dlouhodobě vyhledávanou destinací všech milovníků adrenalinových vodních sportů.
KOLEM LIPNA
NA DVOU KOLECH

V krajině obklopující lipenskou přehradu si na své přijdou také cyklisté. Hlavní turistická centra Lipenska protíná nová Lipenská magistrála o délce 60 kilometrů, další náročná trasa kolem celého Lipna osloví svou délkou a členitostí i vytrvalé sportovce. Pro náročnější cyklisty se díky propojení na cyklostezky v Německu a Rakousku otevírá dalších 300 kilometrů tratí.
[01]
A KDYŽ
NAPADNE SNÍH...
Lokalita, ve které vyrůstá projekt Lakeside Apartments Lipno, vyniká možnostmi celoročního vyžití. V zimě, když se celá krajina schová pod pokrývkou sněhu, poskytuje lipenská přehrada skvělé podmínky pro lední bruslení, v okolí se nachází rovněž trasy pro běžkaře, stejně tak i několik skiareálů, včetně nedalekého rakouského Hochfichtu pro náročné lyžaře.
[03]
PĚŠÍ OBJEVOVÁNÍ PŘÍRODNÍCH KRÁS
Okolí kolem Lipna přímo vybízí k pěšímu objevování zdejší krajiny. Vydat se můžete na některou z mnoha naučných či turistických tras, na spodním cípu přehrady se nachází populární Stezka korunami stromů a park Království lesa.
[02]
Lakeside Apartments Lipno
Černá v Pošumaví