REKREAČNÍ BYDLENÍ
S VÝHLEDEM NA LIPNO
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
VÝHODNÁ
INVESTICE
MAJITELÉ MOHOU VYUŽÍT KOMPLEXNÍ SPRÁVCOVSKÝ SERVIS, KTERÝ UVÍTAJÍ ZEJMÉNA TI, KDO MAJÍ V ÚMYSLU APARTMÁN PŘÍLEŽITOSTNĚ PRONAJÍMAT. JDE TAK O VELMI ATRAKTIVNÍ INVESTICI DO APARTMÁNU NA LIPNĚ BEZ STAROSTÍ SPOJENÝCH S PRONÁJMEM.
Není moc míst, která by vám umožnila jen pár okamžiků po probuzení spočinout pohledem na vodní hladině a načerpat energii z klidu všudypřítomné přírody. Právě to nabídne každý apartmán v domě Lakeside Apartments Lipno. Velkoformátová okna se otevřou směrem k Lipnu, kromě záplavy denního světla tak interiér sjednotí krásný výhled na jezero, kterému dominuje hora Plechý, nejvyšší na české straně Šumavy.
Maximální komfort podtrhne také kvalitní standard vybavení apartmánů, který zahrne hliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními hliníkovými roletami či žaluziemi, dále dubové podlahy a přípravu na chlazení i systém chytré domácnosti, v koupelnách pak keramickou dlažbu a sanitu značek Grohe a Laufen. Ekologické podlahové vytápění zajistí 16 geotermálních vrtů hlubokých 150 metrů. Jednotky lze navíc dokončit architektem podle požadavků klienta.
[ PROVĚŘTE NÁVRATNOST SVÉ INVESTICE ]
*V ceně bytu je garážové stání pro velké osobní vozy, sklep a kotviště v nově vznikající moderní marině MOLO Jestřábí.


+
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
KE
STAŽENÍ
+
[ LAKESIDE APARTMENTS LIPNO ]
SLOVO
DEVELOPERA
„Klientům garantujeme následný správcovský servis, který kromě běžných úklidových služeb společných prostor spočívá i v nabídce úklidu jednotlivých bytů, recepční službě a 24hodinové asistenci. Tento servis uvítají zejména majitelé, kteří mají v úmyslu byt převážně pronajímat a kterým nabízíme rovněž kompletní péči včetně zajištění klientely.”
[ DEVELOPER PROJEKTU ]
ING. PETR BENEŠ